Internetowe Rewolucje na Śląsku od środka

Internetowe Rewolucje 2015Internetowe Rewolucje na Śląsku 2015 kończą pierwszy etap – jeszcze tylko tydzień darmowych warsztatów i szkoleń.
Zainteresowanie akcją przerosło nasze oczekiwania. Zgłaszają się osoby zainteresowane marketingiem internetowym, otwierające biznes, prowadzące działania na wielu polach jednocześnie, pracownicy agencji, firm, właściciele i każdy otrzymuje informacje dopasowane do własnych potrzeb.
Jak Internetowe Rewolucje wyglądają od środka?
Grupa ekspertów i dzielnych pomocników zaczyna dzień od wymiany doświadczeń i przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów. O 10 rozpoczyna się szkolenie w formie wykładu i prezentacji. Co jest na szkoleniu? Przyjdźcie i posłuchajcie 🙂

Około godzinę później zaczynają się warsztaty dla chętnych. Każdy przedsiębiorca może usiąść z ekspertem na wygodnej sofie i porozmawiać na jeden z pięciu obszarów tematycznych. Każdy reprezentuje inny biznes, ma swoje oczekiwania i jest na innym etapie cyfrowej ewolucji. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Sesja popołudniowa zaczyna się o 14:00.

Pomocnicy Internetowych Rewolucji

 

Przychodzą ludzie zainteresowani założeniem pierwszej strony www, zweryfikowaniem wizytówki na Mapach Google, interpretacją danych w Google Analytics, konfiguracją modułu e-commerce, Google Tag Manager, analizą działań remarketingowych; chcą poznać możliwości remarketingu dynamicznego, możliwości dotarcia do swoich klientów w mediach społecznościowych, reklamą video, rozwiązaniami w chmurze, organizowaniem pracy w firmie…. i tak dalej.
Każdy przedsiębiorca wychodzi z listą konkretów, które może od razu wdrożyć. Nie jest pozostawiony samemu sobie, ponieważ ma możliwość kontaktu ze swoim ekspertem.

Internetowe Rewolucje są darmowe i nie wiążą się z żadnym zobowiązaniem. Nie jest to też sesja sprzedażowa ani nie ogranicza się do produktów Google. Rozmawiamy o wszystkich mediach społecznościowych, prezentujemy dobre zewnętrzne narzędzia, przydatne oprogramowanie, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Czy wiesz co to SEKAP i ORSiP? 😉
Dziękuję mojej Grupie za niesamowity miesiąc. Każdy z Was wniósł jakąś istotną wartość do mojego życia i warsztatu pracy. Sylwia, Joasia, Paweł, Bartek, Krzysztof, Tomek, Paweł, Marcin, Konrad – stokrotne dzięki. Pawle i Arturze – również (a może i przede wszystkim!).

Napędzamy Polskie Sukcesy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *