SC Johnson Polska nie istnieje? 5 komentarzy


Ktoś z polskiego oddziału firmy SC Johnson sp. zoo powinien za to stracić pracę. Po pierwsze, wkład do odświeżacza o zapachu Japanese Garden ustawiony w ustronnym miejscu w domu, w którym mieszka dwoje dorosłych ludzi wyczerpał się po tygodniu od dnia zakupu. Po drugie, co najważniejsze, próby odnalezienia polskiej strony internetowej tej wielkiej korporacji spełzły na niczym. W zumi SC Johnson promuje domenę scjohnson.pl, która przekierowana jest na sklep internetowy z produktami do czyszczenia samochodów. Czy polski oddział SC Johnson wie o istnieniu internetu?
Jak już wspomniałem, wadliwy wkład Brise za 14zł wywołał u mnie pragnienie kontaktu z działem reklamacji firmy, z której produktów korzystam i jestem z nich zadowolony. Jednak w wyszukiwarce Google SC Johnson sp zoo nie istnieje.

Hasło Brise wypluwa sklepy, porównywarki cen, oraz gdzieś pomiędzy tym wszystkim stronę konkursową chwilebrise.pl. Niestety, w przeglądarce firefoks widzę zamiast flashowej strony komunikat


Z ciekawości wpisałem sobie jeszcze hasła typu Pronto, Pronto do mebli i… to samo. Od razu zrozumiałem, dlaczego marki tego producenta są słabo kojarzone z SC Johnson.

BO NIE ISTNIEJĄ W SIECI.
Jeśli ktoś z przedstawicieli SC Johnson dotarł do końca tego wpisu, bardzo proszę o podanie namiarów (e-mail?) do osoby, która pomoże mi rozwiązać problem wadliwego wkładu Brise Sense Spray Japanese Garden…Przez formularz kontaktowy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

5 komentarzy do “SC Johnson Polska nie istnieje?

 • Krzysztof

  polecam proste narzedzia, np. telefon do firmy +22 445 88 00 albo infolinii 0 801 11 12 11 – oba widoczne na opakowaniach produktów

 • Marta

  ja tez przed chwila chcialam znalezc kontakt do sc johnson i trafilam na tę stronę. Swoją drogą autor tego bloga powinien zamiast formularza kontaktowego w dziale kontakt umiescic swoje imię, nazwisko i dane kontaktowe na wypadek, gdyby ktoś chciał się skontaktować w normalny sposób…albo wysłać jakąś reklamację;) pzdr M.

 • Zybi

  Witam.Proszę o odpowiedz …….gdzie mogę nabyc wkłady do Duck Fresh Discs Marine ???? mieszkam Wieliczka- Kraków ????

 • marta

  Składanie reklamacji na jakikolwiek produkt tej firmy mija się z celem. Ja to zrobiłam wysyłając list polecony na wskazany adres w Warszawie do działu marketingu. Odpowiedx owszem otrzymałam , ale reakcja firmy na moja uzasadnioną reklamację była poprostu żenujaca. Szkoda czasu i zachodu – ta firma nie traktuje klientów poważnie !!!